RT1206FRD0747K5L Yageo
  • Part Number: RT1206FRD0747K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 47.5K OHM 1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206FRD0747K5L Yageo
    RT1206FRD0747K5L Yageo
    RT1206FRD0747K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206FRD0747K5L is described as RES SMD 47.5K OHM 1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE