RT1206DRE0723K2L Yageo
  • Part Number: RT1206DRE0723K2L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206DRE0723K2L Yageo
    RT1206DRE0723K2L Yageo
    RT1206DRE0723K2L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206DRE0723K2L is described as RES SMD 23.2K OHM 0.5% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK