RT1206CRE0739RL Yageo
  • Part Number: RT1206CRE0739RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 39 OHM 0.25% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206CRE0739RL Yageo
    RT1206CRE0739RL Yageo
    RT1206CRE0739RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206CRE0739RL is described as RES SMD 39 OHM 0.25% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS