RT1206CRC0724RL Yageo
  • Part Number: RT1206CRC0724RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 24 OHM 0.25% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206CRC0724RL Yageo
    RT1206CRC0724RL Yageo
    RT1206CRC0724RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206CRC0724RL is described as RES SMD 24 OHM 0.25% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK