RT1206CRB07357KL Yageo
  • Part Number: RT1206CRB07357KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 357K OHM 0.25% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206CRB07357KL Yageo
    RT1206CRB07357KL Yageo
    RT1206CRB07357KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206CRB07357KL is described as RES SMD 357K OHM 0.25% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM