RT1206BRD0711K5L Yageo
  • Part Number: RT1206BRD0711K5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11.5K OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206BRD0711K5L Yageo
    RT1206BRD0711K5L Yageo
    RT1206BRD0711K5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206BRD0711K5L is described as RES SMD 11.5K OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"