RT1206BRC0735R7L Yageo
  • Part Number: RT1206BRC0735R7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 35.7 OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206BRC0735R7L Yageo
    RT1206BRC0735R7L Yageo
    RT1206BRC0735R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206BRC0735R7L is described as RES SMD 35.7 OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM