RT1206BRC07330KL Yageo
  • Part Number: RT1206BRC07330KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 330K OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206BRC07330KL Yageo
    RT1206BRC07330KL Yageo
    RT1206BRC07330KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206BRC07330KL is described as RES SMD 330K OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED