RT1206BRC072K94L Yageo
  • Part Number: RT1206BRC072K94L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 2.94K OHM 0.1% 1/4W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT1206BRC072K94L Yageo
    RT1206BRC072K94L Yageo
    RT1206BRC072K94L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT1206BRC072K94L is described as RES SMD 2.94K OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK