RT0805WRE07127KL Yageo
  • Part Number: RT0805WRE07127KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 127K OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805WRE07127KL Yageo
    RT0805WRE07127KL Yageo
    RT0805WRE07127KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805WRE07127KL is described as RES SMD 127K OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"