RT0805WRE07120RL Yageo
  • Part Number: RT0805WRE07120RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 120 OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805WRE07120RL Yageo
    RT0805WRE07120RL Yageo
    RT0805WRE07120RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805WRE07120RL is described as RES SMD 120 OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"