RT0805WRD0712R1L Yageo
  • Part Number: RT0805WRD0712R1L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 12.1 OHM 0.05% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805WRD0712R1L Yageo
    RT0805WRD0712R1L Yageo
    RT0805WRD0712R1L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805WRD0712R1L is described as RES SMD 12.1 OHM 0.05% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH