RT0805FRD07365KL Yageo
  • Part Number: RT0805FRD07365KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 365K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805FRD07365KL Yageo
    RT0805FRD07365KL Yageo
    RT0805FRD07365KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805FRD07365KL is described as RES SMD 365K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS