RT0805FRD07180KL Yageo
  • Part Number: RT0805FRD07180KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 180K OHM 1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805FRD07180KL Yageo
    RT0805FRD07180KL Yageo
    RT0805FRD07180KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805FRD07180KL is described as RES SMD 180K OHM 1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK