RT0805DRE077K15L Yageo
  • Part Number: RT0805DRE077K15L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 7.15K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805DRE077K15L Yageo
    RT0805DRE077K15L Yageo
    RT0805DRE077K15L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805DRE077K15L is described as RES SMD 7.15K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"