RT0805DRE07470KL Yageo
  • Part Number: RT0805DRE07470KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 470K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805DRE07470KL Yageo
    RT0805DRE07470KL Yageo
    RT0805DRE07470KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805DRE07470KL is described as RES SMD 470K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK