RT0805DRE071K65L Yageo
  • Part Number: RT0805DRE071K65L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 1.65K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805DRE071K65L Yageo
    RT0805DRE071K65L Yageo
    RT0805DRE071K65L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805DRE071K65L is described as RES SMD 1.65K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE