RT0805DRD07309KL Yageo
  • Part Number: RT0805DRD07309KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 309K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805DRD07309KL Yageo
    RT0805DRD07309KL Yageo
    RT0805DRD07309KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805DRD07309KL is described as RES SMD 309K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"