RT0805DRD07301RL Yageo
  • Part Number: RT0805DRD07301RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 301 OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 16,766
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT0805DRD07301RL Yageo
    RT0805DRD07301RL Yageo
    RT0805DRD07301RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805DRD07301RL is described as RES SMD 301 OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    View
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK