RT0805DRD07210KL Yageo
  • Part Number: RT0805DRD07210KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 210K OHM 0.5% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805DRD07210KL Yageo
    RT0805DRD07210KL Yageo
    RT0805DRD07210KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805DRD07210KL is described as RES SMD 210K OHM 0.5% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    Schroff
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"