RT0805CRB07866RL Yageo
  • Part Number: RT0805CRB07866RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 866 OHM 0.25% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805CRB07866RL Yageo
    RT0805CRB07866RL Yageo
    RT0805CRB07866RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805CRB07866RL is described as RES SMD 866 OHM 0.25% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"