RT0805CRB07432RL Yageo
  • Part Number: RT0805CRB07432RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 432 OHM 0.25% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805CRB07432RL Yageo
    RT0805CRB07432RL Yageo
    RT0805CRB07432RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805CRB07432RL is described as RES SMD 432 OHM 0.25% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM