RT0805CRB07215KL Yageo
  • Part Number: RT0805CRB07215KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 215K OHM 0.25% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805CRB07215KL Yageo
    RT0805CRB07215KL Yageo
    RT0805CRB07215KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805CRB07215KL is described as RES SMD 215K OHM 0.25% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V