RT0805BRE077K68L Yageo
  • Part Number: RT0805BRE077K68L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 7.68K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805BRE077K68L Yageo
    RT0805BRE077K68L Yageo
    RT0805BRE077K68L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRE077K68L is described as RES SMD 7.68K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK