RT0805BRE0727KL Yageo
  • Part Number: RT0805BRE0727KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 27K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 111,888
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT0805BRE0727KL Yageo
    RT0805BRE0727KL Yageo
    RT0805BRE0727KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRE0727KL is described as RES SMD 27K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM