RT0805BRD0763K4L Yageo
  • Part Number: RT0805BRD0763K4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805BRD0763K4L Yageo
    RT0805BRD0763K4L Yageo
    RT0805BRD0763K4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRD0763K4L is described as RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE