RT0805BRD073K32L Yageo
  • Part Number: RT0805BRD073K32L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.32K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 285,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT0805BRD073K32L Yageo
    RT0805BRD073K32L Yageo
    RT0805BRD073K32L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRD073K32L is described as RES SMD 3.32K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)