RT0805BRD0716R5L Yageo
  • Part Number: RT0805BRD0716R5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 16.5 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805BRD0716R5L Yageo
    RT0805BRD0716R5L Yageo
    RT0805BRD0716R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRD0716R5L is described as RES SMD 16.5 OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 89DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.2W TOP PORT 88DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB