RT0805BRC0746R4L Yageo
  • Part Number: RT0805BRC0746R4L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 46.4 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805BRC0746R4L Yageo
    RT0805BRC0746R4L Yageo
    RT0805BRC0746R4L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRC0746R4L is described as RES SMD 46.4 OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH