RT0805BRB073K16L Yageo
  • Part Number: RT0805BRB073K16L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.16K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805BRB073K16L Yageo
    RT0805BRB073K16L Yageo
    RT0805BRB073K16L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRB073K16L is described as RES SMD 3.16K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    View
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 13
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT