RT0805BRB0739KL Yageo
  • Part Number: RT0805BRB0739KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 39K OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0805BRB0739KL Yageo
    RT0805BRB0739KL Yageo
    RT0805BRB0739KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0805BRB0739KL is described as RES SMD 39K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Harwin
  • Description
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    View
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM