RT0603WRD07487RL Yageo
  • Part Number: RT0603WRD07487RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 487 OHM 0.05% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603WRD07487RL Yageo
    RT0603WRD07487RL Yageo
    RT0603WRD07487RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603WRD07487RL is described as RES SMD 487 OHM 0.05% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH