RT0603WRD0718KL Yageo
  • Part Number: RT0603WRD0718KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 18K OHM 0.05% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603WRD0718KL Yageo
    RT0603WRD0718KL Yageo
    RT0603WRD0718KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603WRD0718KL is described as RES SMD 18K OHM 0.05% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM