RT0603WRC07324RL Yageo
  • Part Number: RT0603WRC07324RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 324 OHM 0.05% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603WRC07324RL Yageo
    RT0603WRC07324RL Yageo
    RT0603WRC07324RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603WRC07324RL is described as RES SMD 324 OHM 0.05% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    View
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM