RT0603CRE073R01L Yageo
  • Part Number: RT0603CRE073R01L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.01OHM 0.25% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603CRE073R01L Yageo
    RT0603CRE073R01L Yageo
    RT0603CRE073R01L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603CRE073R01L is described as RES SMD 3.01OHM 0.25% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK