RT0603CRE0711R0L Yageo
  • Part Number: RT0603CRE0711R0L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 11 OHM 0.25% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603CRE0711R0L Yageo
    RT0603CRE0711R0L Yageo
    RT0603CRE0711R0L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603CRE0711R0L is described as RES SMD 11 OHM 0.25% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE