RT0603CRD0715KL Yageo
  • Part Number: RT0603CRD0715KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15K OHM 0.25% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 16,766
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT0603CRD0715KL Yageo
    RT0603CRD0715KL Yageo
    RT0603CRD0715KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603CRD0715KL is described as RES SMD 15K OHM 0.25% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    View
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM