RT0603CRD0713K3L Yageo
  • Part Number: RT0603CRD0713K3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13.3K OHM 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603CRD0713K3L Yageo
    RT0603CRD0713K3L Yageo
    RT0603CRD0713K3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603CRD0713K3L is described as RES SMD 13.3K OHM 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS