RT0603BRE07470KL Yageo
  • Part Number: RT0603BRE07470KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 470K OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,328
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT0603BRE07470KL Yageo
    RT0603BRE07470KL Yageo
    RT0603BRE07470KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRE07470KL is described as RES SMD 470K OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM