RT0603BRE07430KL Yageo
  • Part Number: RT0603BRE07430KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 430K OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603BRE07430KL Yageo
    RT0603BRE07430KL Yageo
    RT0603BRE07430KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRE07430KL is described as RES SMD 430K OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE