RT0603BRE07385RL Yageo
  • Part Number: RT0603BRE07385RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 385 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603BRE07385RL Yageo
    RT0603BRE07385RL Yageo
    RT0603BRE07385RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRE07385RL is described as RES SMD 385 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB