RT0603BRE07383KL Yageo
  • Part Number: RT0603BRE07383KL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 383K OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603BRE07383KL Yageo
    RT0603BRE07383KL Yageo
    RT0603BRE07383KL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRE07383KL is described as RES SMD 383K OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK