RT0603BRE07348RL Yageo
  • Part Number: RT0603BRE07348RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 348 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603BRE07348RL Yageo
    RT0603BRE07348RL Yageo
    RT0603BRE07348RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRE07348RL is described as RES SMD 348 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK