RT0603BRE07240RL Yageo
  • Part Number: RT0603BRE07240RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 240 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603BRE07240RL Yageo
    RT0603BRE07240RL Yageo
    RT0603BRE07240RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRE07240RL is described as RES SMD 240 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM