RT0603BRD0721RL Yageo
  • Part Number: RT0603BRD0721RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 21 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603BRD0721RL Yageo
    RT0603BRD0721RL Yageo
    RT0603BRD0721RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRD0721RL is described as RES SMD 21 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS