RT0603BRD0721R5L Yageo
  • Part Number: RT0603BRD0721R5L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 21.5 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0603BRD0721R5L Yageo
    RT0603BRD0721R5L Yageo
    RT0603BRD0721R5L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRD0721R5L is described as RES SMD 21.5 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH