RT0603BRD0715RL Yageo
  • Part Number: RT0603BRD0715RL
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 15 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 9,374
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT0603BRD0715RL Yageo
    RT0603BRD0715RL Yageo
    RT0603BRD0715RL is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRD0715RL is described as RES SMD 15 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB METAL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE