RT0603BRD0712R7L Yageo
  • Part Number: RT0603BRD0712R7L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 12.7 OHM 0.1% 1/10W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 78,400
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about RT0603BRD0712R7L Yageo
    RT0603BRD0712R7L Yageo
    RT0603BRD0712R7L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0603BRD0712R7L is described as RES SMD 12.7 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    View
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED