RT0402FRD073K92L Yageo
  • Part Number: RT0402FRD073K92L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 3.92K OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0402FRD073K92L Yageo
    RT0402FRD073K92L Yageo
    RT0402FRD073K92L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0402FRD073K92L is described as RES SMD 3.92K OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK