RT0402FRD0713R3L Yageo
  • Part Number: RT0402FRD0713R3L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES SMD 13.3 OHM 1% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about RT0402FRD0713R3L Yageo
    RT0402FRD0713R3L Yageo
    RT0402FRD0713R3L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. RT0402FRD0713R3L is described as RES SMD 13.3 OHM 1% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE